انتخاب صفحه
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان در جلسه‌ای با حضور برخی از مسئولان شهرستان صوفیان و دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی واحد صوفیان در جلسه‌ای كه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان با حضور مسئولان شهرستان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و كاركنان و استادان این واحد دانشگاهی برگزار شد، رامین عطازاده به عنوان مسئول  دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان معرفی شد.

در این جلسه محمد نریمانی‌راد دبیر شورای سیاست‌گذاری و معاون سمای استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، ظرفیت بالای علمی استادان و وجود نیروی انسانی مجرب و ساعی در این واحد دانشگاهی در كنار مدیریت جدید را لازمه رشد و توسعه بیش از پیش دانشگاه دانست.

عطازاده عضو هیئت علمی و استادیار تمام‌وقت گروه كشاورزی و علوم و صنایع غذایی واحد صوفیان و دارای مدرك دكتری تخصصی (PHD) و چند مقاله علمی و پژوهشی است.

انجام خدمت در سمت معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به مدت دو سال و مدیریت گروه مهندسی صنایع غذایی، مسئولیت کارگزینی هیئت علمی و کارکنان از سوابق موفق وی در طول دوران ۱۱ ساله خدمت در این دانشگاه است.