انتخاب صفحه
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

شرایط ثبت نام عتبات وعالیات دانشگاهیان

     1- کلیه دانشگاهیان اعم ازاساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها می توانند درثبت نام عتبات دانشگاهیان شرکت نمایند .

     2- کلیه دانشگاهیان می توانند به صورت فردی ویا درصورت تمایل تا سه نفر همراه؛ شامل همسر و فرزند را نیز به همراه خود ثبت نام نمایند. البته همراه بردن پدر ومادر و یا یکی ازآنها برای دختران مجرد ضروری می باشد .

           3- ثبت نام از تاريخ۱۳۹۳/۰۷/۲۰آغاز و تا تاريخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ ادامه خواهد داشت.و قرعه كشي در تاريخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان انجام خواهد شد و نتيجه از طريق همین سایت و پیام کوتاه به اطلاع برگزيدگان خواهد رسيد .

           تذکر- باتوجه به اینکه تعدادی از دانشگاهیان اقدام به بستن پیامک های تبلیغاتی نموده اند ملاک اطلاع رسانی به دانشگاهیان محترم پیامک نبوده و از کلیه ثبت نام کنندگان درخواست می شود پس از تاریخ قرعه کشی به همین سایت مراجعه کرده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوند .

     4- اعزام دانشجویان دختر به صورت تنها و یا به همراه فردی غیر از پدر و مادر به هیچ عنوان مقدور نمی باشد .

     5- آژانس اعزام كننده از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ اعزام، توسط شخص زائر خواهد بود و امکان جابه جائی درمراحل بعدی وجود نخواهد داشت .

     6- هر فرد می تواند در هنگام ثبت نام تاریخ سفر خود را انتخاب نماید. و درمرحله قرعه کشی برای هر تاریخ، قرعه کشی مجزا صورت خواهد پذیرفت .

     7- اعزام دانشگاهیان با توجه به دوری و نزدیکی استان ها به مرز؛به صورت زمینی و یا هوایی صورت می گیرد و در برخی استان های بزرگتر هر دو نوع اعزام موجود است .

     8- هزینه کاروان های عتبات دانشجویی که درجه آنها ج-ج می باشد برای تهران زمینی حدود ۹۲۰۰۰۰ تومان و هوایی ۱۲۵۰۰۰۰ تومان می باشد و برای سایر استانها با توجه به دوری و نزدیکی به مرز کمی به مبالغ مذکور اضافه ویا کم می شود

     9- اعزام عتبات دانشگاهیان در این دوره ازتاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ آغاز و تا ۱۳۹۳/۰۹/۳۰ ادامه خواهد داشت .

     10- بامساعدت بانک تجارت، مبلغ ۱۰میلیون ریال به هر متقاضی وام تعلق خواهد گرفت .

     11- متقاضي دانشجو مي‌بايست در سال تحصيلي ۹۳ ـ ۹۴ مشغول به تحصيل باشد و برای اساتید و كارمندان محترم، داشتن شماره حکم کارگزینی الزامی است .

     12- پس از انتخاب نوع ثبت نام و ثبت مشخصات و اطلاعات در سيستم،‌ فرم ثبت نام براي شما صادر خواهد شد كه مي‌بايست از اين فرم پرينت گرفته و نزد خود نگه داريد .

           تذکر- پس از تكميل فرم ثبت نام در سيستم، امكان پرينت فرم در هر موقع كه به پرينتر دسترسي داريد با وارد كردن كدملي فراهم مي‌گردد .

     13- با توجه به اينكه ملاك شناسايي زائرين عتبات عاليات، كدملي مي‌باشد، در وارد كردن كد ملي براي ثبت نام دقت فرمائيد .

     14- افرادی که قبلاً با کاروان‌های عمره دانشجويی (دانشگاهیان) مشرف شده‌اند منعی برای ثبت نام و تشرف در قالب کاروان‌های عتبات دانشگاهیان را نخواهند داشت .

     15- قبل از ثبت نام همراهان با ایشان مشورت کرده و پس از اطمینان از تمایل آنها برای سفرثبت نام نمایید .

     16- ازجمله مزایای عتبات دانشجویی یکدست بودن کاروان به دلیل دانشگاهی بودن اعضاء کاروان، برنامه های فرهنگی ویژه برای دانشگاهیان در سفر، تسهیلات بانکی، وهمچنین سهولت اخذ مجوز خروج از کشور مشمولین می باشد که نیازی به مراجعه خود شخص به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه و سایر موارد نیست و این کار توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان صورت می گیرد .

جهت ثبت نام به آدرس : http://labbayk.ir/index.php مراجعه نمایید.